Reklama
 
Blog | Milan Kovár

BLOG.REPELENT.CZ

Nestálo by za úvahu, zda s novým dyzajnem nepozměnit také značku?

Kam jste se vytratili, gladiátoři diskusí, všichni tak najednou? Tolik úderných článků, a v debatě pod nimi je mrtvé ticho! A že by bylo o čem debatovat: Řecko, migranti, Studénka, doktor Rath a jeho bokem ulité milióny – to jsou všechno události ještě živé a na blogu zpracované; a témata navzdory suchu bují jako houby po dešti!

Česká televize má pořád málo peněz a chystá změny – místo poplatků za službu (sledování televize) budeme platit všichni hlava-nehlava solidární příspěvky – a je to! – konečně budeme aspoň v něčem jako v Německu. Okamurovci podporují žoldáky na Ukrajině. Přesněji – žoldáci tvrdí, že ano, okamurovci tvrdí, že ne; ale to už je příliš složité a nikoho to nezaujme: okamurovci prostě podporují žoldáky. Tripartita jedná o prolomení těžebních limitů a dvě ze tří účastných stran si to pochvalují. Než kliknete na odkaz, schválně zkuste hádat, kdo je strana třetí, která by si naopak hlasitě nepochvalovala – kdyby ovšem měla tu odvahu.

Tak co? Nic, pořád ticho po pěšině? Žádná debata? – Tak dobře, jak chcete; řeknu vám, co si o vás myslím, stejně by k tomu dříve či později muselo přijít.

Jste holota shnilá, líná jako veš. 

Protože abyste napsali do diskuse, že autor je sluníčkář/xenofob/oikofob/rasista/islamista/fašista/onanista/motorista/alchymista nebo prostě vůl a má v článku gramatických chyb víc než slov, a rozpoutali tak plodnou debatu, museli byste s identitou na trh a s ní se potom přihlásit. A to se vám, holoto líná, prostě nechce, to vám za to nestojí.

Kdo chvíli stál, už stojí opodál. Doba je těhotná změnou a dialog se přežil. My bloggeři teď povedeme monology – a vy, publikum, vy můžete leda… ale no tak.

Vy můžete svůj nesouhlasný názor svobodně vyjádřit zvoláním do otevřených kamen. A pozor: nejen kamna mažou. Teď už mohou mazat i bloggeři.

—o—

Reklama

Související texty:

  • …říká se tomu pokrok, jestli to nevíte

 

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama