Reklama
 
Blog | Milan Kovár

K článku „Israël veut aider la Russie contre les sanctions occidentales et gagner des PDM“

Náhrada zakázané diskuse

Pan Psota podle vlastních slov netouží s kýmkoli o čemkoli diskutovat.

Jenomže jiní návštěvníci zdejších blogů po tom touží neskonale; koneckonců otevřená diskuse byla (a doufejme, že stále je a nadále i bude) jednou z největších deviz zdejších blogů.

Vztah bloggera a jeho čtenářů je z principu poněkud asymetrický. Blogger v tom vztahu vždy tahá za delší konec provazu: on může svobodně říct, co má na srdci – a podle mého soukromého soudu měl by tu svobodu dopřát i svým čtenářům. Diskutovat pod články zdejších autorů je prostě pro nás, návštěvníky respektích blogů, něco jako základní lidské právo.

Reklama

Pan Psota nám to právo zakazováním diskuse pod svými texty upírá; jistě se shodneme, že něco takového v době, která lidskými právy doslova kvasí, je zcela nepřijatelné. Je docela dobře možné, že tímto počinem porušuji Kodex bloggera, spoléhám však na to, že že co hladce prochází jiným, projde i mně. A co my víme: možná tak vznikne nový seriál, ba možná i nový literární žánr.

Máte-li tu potřebu, přátelé, diskutujte k předmětnému článku tedy u mne; moji čtenáři vědí, že zakazovat diskuse nemám ve zvyku.

–o–

 22.9. 2014

Článek posloužil, jak měl – budiž uklizen na soukromý blog.

–o–

 

 

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama