Reklama
 
Blog | Milan Kovár

Tajný deník čínského cestovatele: nápověda 1. stupně

K otevření Tajného deníku bez jakékoli další pomoci se zatím přihlásili (jenom) dva čtenáři. Pro ty, kteří chtějí číst, ale zatím se jim otevření nezdařilo, naznačím směr, kudy by se mohli při hledání klíče a klíčové dírky vydat.

Při rozkliknutí odkazu, uvedeného v závěru článku s klíčem (Klíč je na svém místě), se objeví informace o Neexistujícím článku. To není chyba, to je zcela v pořádku; je to v podstatě totéž, jako když Indiana Jones v honbě za pokladem narazí na neprostupnou kamenou zeď v místech, kde by se podle mapy měly nacházet dveře. – Je jasné, že zeď je neprostupná pouze zdánlivě.

Jedno z míst, kde na stránce Neexistujícího článku lze manipulovat s obsahem stránky, je adresní řádek internetového prohlížeče. Jestliže tedy, čtenáři, narazíš na zeď Neexistujícího článku v bludišti, které jsem pro Tebe připravil, věnuj adresnímu řádku zvýšenou pozornost. Obsah řádku vypadá takto:

http://kovar.blog.respekt.cz/clanok.asp?cl=132585&bk=94148

Reklama

V článku s klíčem jsou uvedeny určité údaje a naznačeny určité postupy, které by se mohly k použití v adresním řádku hodit… ano: klíčovou dírkou je onen adresní řádek.

Takže se, milý čtenáři, vrať a hledej klíč: je na svém místě a čeká tam na Tebe 🙂

 

–o–

 

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama